Business Inc. 3D

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 72 MB
  • Version 1.6.12
  • Dil Türkçe
  • Firma Octigo
Business Inc. 3D mobil oyununu ücretsiz olarak indirerek ticarete atılabilirsiniz.

Dairenizi satmak ve bir iş dünyasına yatırım yapmak için Business Inc. 3D adlı stratejik oyuna yatırım yapın. Belki de kafanızın üzerindeki çatıyı kaybedersiniz, ya da belki de inanılmaz derecede zengin bir buffalo olacaksınız. Kesinlikle yeni iş tecrübesi kazanacaksınız. Bu başka bir boş tıklama değil. Maliyetlerinizi ve çalışanlarınızın performansını kontrol etmezseniz iflas alabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuzda ya tabletinizde Business Inc. 3D mobil oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Çalışanları işe alın, onlarca projeyi gerçekleştirin ve Flara Bimbo, Angry Hayranları veya politik olarak yanlış Irklar Yarışı gibi ünlü mobil oyunlarda para kazanın. Doğru oyunları seçin ve piyasayı kazanmak için rekabetin önünde kalın. Stratejik düşünün, gerçek işte olduğu gibi dokunmayın.

Çalışanlarınızı eğitin, bonusları ödeyin, ofisinizi bilardo masası ve kahve makinesi gibi onlarca yararlı eşyayla donatın. Business Inc. 3D, ofisler ve 3D karakterler, ekipman satın alma, tamamen yeni projeler ve çalışanlar gibi birçok yeni özellik ile zenginleştirilen Business Inc. oyununun yeni bir sürümüdür.

 

Business Inc. 3D indir
DİĞER SÜRÜMLER